Mantar Enfeksiyonu

sudesell

Merhaba kedim mantar enfeksiyonu oldu veterinere gittik ilaçlarımızı aldık şuan tedavi aşamasındayız fakat mantarın iyleştiğini nasıl anlayabilirim?

3 CEVAP

mervevehubble

mantar olan bölgede tüyler çıkmaya başladıkta iyileşmeye başlıyormuş diye biliyorum

mervevehubble

geçmiş olsun bu arada biz de aynısından muzdaripiz iki gündür

ozlemalice

Merhaba geçmiş olsun. Ben de bundan şüphelendim. Bugün kedimi veterinere götürdüm şu an mantar gözükmüyor dedi. Ama içim rahat etmedi. Ağzının kenarında bıyık bölgesinde az bi tüy dökülmesi var 3-4 gündür bugün sanırım küçük küçük siyah noktalar var.