Görme Engelli Bir Kedi Sahiplendim Evde 3 Tane 1 Yaş Üstü Kedim Var Nasıl Kabul Ettirebilirim Yeni Ü

Zelay77

Gördükleri yerde tıslıyorlar şuan ayrı bir oda da tutuyorum ama bir şekilde alıştırmam gerek

3 CEVAP

KosanKelebek

İşiniz zor valla

Ozge00

Yavaş yavaş alıştırmak lazim. Birden karşılaştırmayin. Kedilerin eşyalarını değiş tokuş edin. Mesela önceki 2 kediniz kullandığı eşyaları diğer kedinin olduğu yere koyun, engelli kedinizkini de 2 kedinin olduğu yere koyun. Şimdilik ayri odalarda bu şekilde koku alışverişi yapılıyor. Sonra yavas yavaş ayni ortamda yakinlastirin.

Ozge00

Biraz zaman gerekiyor ve sabır. Umarım anlaşabilirler