Kedi Kumu Önerisi

ihsanure78

Kedim çişini yaptıktan sonra tuvaletin tabanına yapışıyor ya bu sorunu çözebileceğim kaliteli ve çok uçuk fiyatta olmayan kum önerilerinize açığım.

12 CEVAP

mervevehubble

az kum koyduğunuzda da bu sorun olabilir. 10 kg luk kum alıyorsnaız yarıısnı boşaltın kutuya.
ona rağmen yapışıyorsa pahalıdan uyguna doğru : reflex > mırmır > proline > pisi pisi tavsiye ederim

Feridunn

Mio kullanıyorum memnunum

sforselin

Bugün lindocat denemeye başladık. Tozutma diğer denediğimiz kumlara göre çok daha az. Şimdilik topaklanması ve koku hapsediciliği iyi gibi. Fiyat olarak da güzel.(marsilya sabunlu) Pisi pisi'nin 12 kiloluk paketlerinin neredeyse tamamını dökmemize rağmen tabana yapışma sorunu yaşadık biz. Genel anlamda da beğenmedik. Bir paket daha var ne yapsak diye düşünüyoruz. (Marsilya sabunlu) Proline tozutuyor ama topaklanması iyi. Kapalı tuvalet kullanıyorsanız önermem ama.

Ayselgns

10 kg. Eczacıbaşı Pisi pisi kedi kumu kullanıyorum. 4/ 1 ölçüsünde dolduruyorum tuvaletini. Topaklanması çok güzel ve her zaman önerdiğim bir markadır.

kedimedisever

Aynı sorun bizde de var kumu az koymuyorum kesinlikle kuma göre değişiyor bu durum bence pisi pisi kullanmayın çünkü bu sorun oluyor malesef

AhsenAise

Merhaba mio kullanıyordum diger kedilerimizde ,topaklanma guzel ,toz yok kokuyu hapsediyor ve pahali kumlardan cok daha iyi

KosanKelebek

Lindo Cat kullanıyorum çok memnunum kalın taneli sabun kokulu

Ozge00

Pelet öneririm. Oskaryum olabilir dediklerinizle aynı fiyata hatta belki biraz daha ucuz. Noble cat litter, natural bastet, bigcat de olabilir. Topaklanan Pelette toz olmuyor, kedi için de daha iyi.

REFLEX REFLEX REFLEX aşırı titiz bir annem var en ufak kokudan rahatsız olur kaç kum değiştirdik ama reflex mükemmel

gulsstoft

Pisi pisi pudra kokulusu butun evi koku sariyor... onun disinda fiyat performans urunu olarak 20 litre magicsand aktif karbonlu iyiydi, 20 litresi 40 lira cunku. Bizde iki kedi oldugu icin iyi olmadi ama tek kedide iyi olur diye dusunuyorum. 3 yildir kedi besliyorum her seferinde farkli kumlar deniyorum ben de tam bulamadim.

Gamsem

Ben 3 tane denedim şuan sanicat marsilya ince tane li kullanıyorum ve çok memnunun

Merzela

Milo,♥️