Mama !

Fatmaduven

Anket

Matisse
(6 oy)
Brit care
(7 oy)
Pro fine
(2 oy)
Toplam (15 oy)

Merhaba kedimin maması bitti .Ben de yeni bir mamaya geçicem fakat aklımda bir kaç mama markası var hangisi iyi .

9 CEVAP

Ozge00

Kedi yavru mu yetişkin mi? Ona gore oneri yapacagim.

Ozge00

Mattiseyi direkt eledim mısır gluteni yüzünden.
Profinede de hem mısır hem pirinç var. Tahil fazlaca.
Brit care premiumda da misir gluteni var, onu da eledim.
Brit care lilyde hep un et yerine.
Brit care missy kaldi en son o diğerlerine göre daha iyi duruyor.

En tercih edilebilir olan brit missy bence. Başka mama varsa ona da bakın

kaanpolat

Profine nın içinde %85 et var

Fatmaduven

Hayır yüzde on altı oranında var geri kalanı tavuk unu!

Fatmaduven

Kedimi yavru ancak kısırlaştırma operasyonu geçiricek yakınd !!!!

Fatmaduven

Fitmin de olabilir

Ozge00

Ben kısır olanlara baktim. %85 et yok maalesef. Fitmin daha iyi duruyor imkaniniz varsa ondan Alin.

Fatmaduven

Tamam teşekkürler

hayvansever_

Fitmin tercihleriniz arasındaysa mutlaka fitmin alın bunlardan daha iyi olacaktır