Dış Parazit Aşısı Dışında Yapılacak Şeyler

Cselenayy

Kedimi eve getirdigimden beri korona yüzünden aşılamaya götüremedim, gıdık bölgesinde belirgin siyah bir şeyler oluyor ve ense kısmında tüyleri semsert oluyor, aşıdan önce doğal yollarla nasıl temizleyebilirim, önerisi olan yazabilir mi?

3 CEVAP

Ozge00

Kedi aknesi olabilir o siyah şeyler. Pire tarzı bir sey olsa cok kaşıntı yapar. Ben yaptırmıyorum dis Parazit benimki evde hep. Oldu da dışarıdan pire getirdiniz aşı sart veya biberiye yağı kullanılıyor o da ise yarıyormus.

Ozge00

Mama kabi plastik olduğundan kedi aknesi oluşabiliyormus. Kabi değiştirin oyle ise.

Cselenayy

Çok teşekkür ederim yardımınız için ♡