Büyümeyen Yavru Kedi

Blychee

Merhabalar benim yavru kedilerimden biri çok küçük kaldı, büyümüyor. Veterinere sordum, yavru sayısı fazla olunca biri ezilebilir normaldir zamanla o da büyür dedi, başka bir veteriner d vitamini ver dedi, 1 haftadır d vitamini veriyorum sanki biraz büyüdü gibi ama yine de çok küçük. Annesini emiyor, tavuk veriyorum arada ondan yiyor ama mama yiyor mu yemiyor mu hiçbir fikrim yok, hiç yediğini görmedim, ama kaka yapıyor bu yiyor demek mi oluyor? Bilgisi olan bana yardımcı olabilir mi? Kemik gelişiminde bir sikinti olduğunu düşünmüyorum atlıyor zıplıyor tırmanıyor, sadece küçük. Ek ne yapabilirim aynı durumu yaşayan oldu mu? Bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. İlk fotoğrafta 2 aylık, diğerinde 1 aylık.. arada resmen fark yok.

3 CEVAP

ecekirdekci

Kitten Lady isimli, youtube ve instagram'dan takip ettiğim birisi var o da şu anda bu durumdan muzdarip bir yavruyla ilgileniyor. Kan testi yaptırdılar ve hipotroidi teşhisi kondu. Veterinere danışıp kan testi yapmayı isyetebilirsiniz, belki sizinkinin durumu da aynıdır.

Anonymus552223

Mamayi agzina koyup tadina baktirin, bizimkilerden biri de yemiyordu oyle yaptim tadini alinca yemeye basladi. Ama yine de saglikliysa buyur canli gorunuyor masallah

Blychee

Yaş mamayı çok defa zorla ağzına soktum biraz yalayıp birakiyor, çok uğraştım didindim, tavuk yemesi bile harika bişey benim için. Ben bakarım önemli olan sağlıklı olması şu an