Lösemi Aşısı

crenxx

Merhaba bugün kedim karma aşısı oldu ve bir sonraki aşı Lösemi. Lösemi aşısı ne oluyor. Ne işe yarıyor

2 CEVAP

Kedizi viral hastalık Felv virüsünden koruma aşıdır. Yanlız bu aşıyı yaptırmak isterseniz mutlaka Felv testi yaptırmamız gerekiyor kediler anne karnında taşıyıcı olabilme ihtimali her zaman vardır. Böyle bir durumda çok kötü sonuçlara yol açabilir. Ben hiç bir kedime lösemi aşısı yaptırmadım.

crenxx

kadiryavuuuz, tamam teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için yaptırırsam kesinlikle testini de yaptıracağım