Önerebileceğiniz Çam Peleti Markaları

Edaturk

Merhaba kedim şu an bentonit kum kullanıyor çam peletine geçmeyi düşünüyorum fakat memnun kalabileceğim uygun fiyatlı Pelet konusunda kafam karıştı Pelet kullananlar önerilerinizi bekliyorum

10 CEVAP

Ayseenur10

Natural bastet iyiymiş, ben bigcat kullanıyorum natural e oranla bi tık daha ucuz. Topaklanması iyi koku sorunu yaşamadım

Erogluekiin

Koku zero ya bakmanızı öneririm

Ruyasmom

ben bigcat kullaniyorum ama dağıldığını düşünüyorum koku yok ve topaklanması gayet iyi
Kedim tuvaletten koşarak çıkıyor gerçi bunun da etkisi olabilir dağılmasında maalesef :D

Linsenpai

Oskaryum marka kullanıyoruz iki haftadır, çok memnunuz ^^

Bulutcemre

Cats best ökoplus kullananlar memnun ama bir tık pahalı bir marka ben geçmeyi düşünüyorum elimdeki kum bitince

ecekirdekci

Ben natural bastet kullanıyorum topaklanmasından da tozutmamasından da memnunum.

sevvalnsnc

Oskaryum aldım memnunum şimdi indirimde 20lt 30 tl düşmüş :)

lwb

nobble cat litter

FridaDora

Ben catmozz kullanıyorum bir haftadır. Topaklanmıyor, elekli kap kullanıyorum. Koku olmadı ve fiyatı g i t t i g i d i y o r da çok uygun.

Ozge00

Bende buna geçmeyi düşünüyorum yakın zamanda. Kullandiniz mi? Hic yorum bulamadım ben bu marka hakkında ¿