Kedim Çok İnat

kaanpolat

Merhaba kedim kuru mama yememe konusunda okadar inatki yaş mamayla karıştısam bile yemiyor royal canin baby cat kullanıyorum aç bırak ma yöntemini kullanıyorum şuan bakalım işe yatayacakmı

4 CEVAP

Anonymus552223

Bir hastaligi olmasin

Ozge00

Başka mamalar denediniz mi? Suyla karıştırıp deneyin bir de. Üzerinde birkaç damla su koyun.

kaanpolat

Enerjisi yerinde koşuyor oynuyor veteriner kontrolleri yeni yapıldı bir süredir yaş mama yiyordu ama yaş mamayı kuru mamayla karıştısam bile kuru mamayı ayırıyor

kaanpolat

Felicia reflex denedim en son veterinerimiz royal canin baby cat önerdi