Acil Bakar Mısınız Lütfen?

kedimedisever

Kedimin göbeğinde böyle bir şeyler gördüm szce bunlar nedir? Küçük kahverengi şeklinde göbeğinin her yerinde var?

15 CEVAP

Anonymus552223

Hibirsey belli olmuyor ki

dddkkkks

ıslak bir mendil ya da pamukla silin kahverengi lekeler oluşturuyorsa pire dışkısıdır kediniz pirelenmiş olabilir

kedimedisever

Bilen yok muu?? Minik minik kahverengi şeyler var karın bölgesinde bi kaç gündür de huysuzdu zaten ne olabilir

kedimedisever

Fotoğrafı buraya yüklerken bulanık çıkıyor nedense:( böylr minik minik toz gibi kahverengi karnının her yerinde var ne olabilir

Ozge00

Bende görmedim bir şey. Daha net atabilirseniz iyi olur.

Anonymus552223

Birsey bulasmis olabilir mi

kedimedisever

Ya birine attım kedi aknesi dedi ama olabilir mi sizce

kedimedisever

Durmadığı için elimde çekemiyorum çok hırçın

kedimedisever

Hiçbir şekilde dokunmama izin vermiyor tıslıyor ısırıyor tırnağını elime geçirdi bakamıyorum

dddkkkks

sakinleşsin öyle yapın ya da uyurken çaktırmadan ıslak pamukla iyice derisine gelicek şekilde silin bir de nasıl toz gibi mi pek belli olmuyo fotoda

kedimedisever

Evet evet toz gibi çok küçük her yerinde var zaten kaç gündür huysuz demekki bundan dolayı huysuzmuş

göremedim ama tarifiniz pire dışkısı olabilir. parazit aşıları tam mıydı?

Yoenna

Pire dışkısı gibi duruyor. Dış parazit yaptıralı çok oldu mu?

kedimedisever

Haftaya iç dış parazit tekrar olacaktı aşıları şuana kadar tam

kedimedisever

Veteriner mantar olduğunu söyledi mantar olan yerdeki deriler pul pul dökülüyor tüyleri de çok dökülüyor dedi hiçbir şey vermedi kendisi geçebilir dedi 1 hafta sonra tekrar bakalım dedi