Kedimin Ağzından Köpük Geliyor Hamilelik?

alanuracar

Bugün veterinere gittik hamile mi öğrenelim diye doktor belirli bir şey demedi 15 güne anlarız dedi eve geldik akşama doğru kedimin ağzından köpükler gelmeye başladı???? hamilelikte kusma kedilerde köpük olarak mı oluyor? Yazarsanız sevinirim zor bi durumdayım

4 CEVAP

dddkkkks

zehirlenme olabilir tekrar veterinere götürün

alanuracar

Ama şu an çok sakin zehirlenme olsa yerinde duramaz, inlemez miydi?

dddkkkks

hayır inlemez halsiz olur gözlerinin çevresine bakın kırmızılık var mı diye

Ozge00

Evet hamile kedilerde de bulant görülebiliyormus. Tekrarlarsa veterinere sorun .