Hill’s Mama

sevvalnsnc

Merhabalar kedime balıklı mama almak istiyordum, hill’s markasının balıklı yaş mamasını sevdiği için ton balıklı kuru mamasından sipariş ettim. Kullanan var mı acaba kedim biraz seçici acaba onu cezbeder mi?

7 CEVAP

Asliszgn

Kedim genel olarak seçici ve iştahsız ama en severek yediği hills ton balıklı

Ebraerdem

Ben kedime hills mama kullandım baya tüy dökümü yaptı bu yüzden kullanmayı bıraktım

Ayselgns

Tuna balıklı Hill' s kullanıyoruz biz :) olumsuz bir durum ile karşılaşmadık 4 senedir

Ebraerdem

hills ton balıklı yavru kedi mamasını kullandım ama her kediye aynı etkiyi göstermeyebiliyo

Elifozdemrrr

Ben kullandım kedim severek yedi ama kabızlık sorunu yaşadık dışkısı baya katılaştı bu yüzden eski mamasına döndüm bu sizin kedinize de yapabileceği anlamina gelmez deneyin sizde duruma göre çünkü güzel bir mama içeriği de iyi somonlu mamayı kediler sever zaten :)

sevvalnsnc

Ebraerdem hills ton balıklısından mı veriyordunuz tavuklusundan mı?

Sk03

Ben memnunum ama her kedide farklı sonuçlar gözlemlenebilir