Hayvanlı Evin Temizliği. Süpürge Lazım. Tüy Problemi

onurtemiz

Merhabalar. Bize sağlam bir süpürge makinesi lazım lakin fiyat önemli. İki tanıdığımız Dyson kullanmışlar ama çok da memnun değillermiş gidip asgari ücretten fazlasını o makineye vermek istemedim o kadar süper değilse.
Toz, tüy, iplik ne varsa evi sağlam süpüren ama çok da pahalı olmayan bir makine öneriniz var mı?

19 CEVAP

Anonymus552223

Dysondan nasil memnun olunmaz ya. V10 kullaniyorum cok memnunum. Hergun 15 dkda butun ev temizleniyo en ince toza kadar.

Ozge00

Bence de ben dyson kadar temizleyenini görmedim. Hatta evcil hayvan aparatı olan cok iyiymiş.

Ayseenur10

Yani normal süpürgenizle devam edip robot süpürge alabilirsiniz. Süpürgeyle süpürüp arkasından robot süpürgeyi çalıştırınca bile baya tüy toz topluyor.

lwb

bu aralar kedim çok döküyor, bantla temizliyorum yattığı yerleri:( yerler de normal süpürge. şuan kaliteli alsanız da kedi olduğu sürece eskisine bir gün içinde dönecek zaten.

KediVelisi_

Eğer Dyson sizin için pahalıysa Elektrolux UltraSilencer™ Zen Animal inceleyebilirsiniz. Toz torbalı bir süpürge ben bunu kullanıyorum. Tüyler için ayrı aparatları var.

Anonymus552223

Kiyi kose icin aparatlari var. Muadili cok sey cikti daha da cikacak. Ama nasillar bilemem

Ozge00

Robot alin o zman. Kendi Kendine temizliyor evin taslağını çıkartıp. Cok iyi olur siz temizlemek zorunda kalmazsiniz. Telefondan da kontrol edilebiliyor

lwb

benim bildiğim de en kaliteli dyson

FridaDora

https://www.************.com/elektrikli-ev-aletleri/elektrikli-supurge-aksesuar/elektrikli-supurge/rowenta-ro3723ta-compact-power_spp_15106?id=500819789

Ben bunu aldım kışın. Fiyatına göre performansı çok güzel. Çekişi çok iyi, küçük ve hafif, dirsek kısmı (uç başlığı) fırçalı olduğu için koltukları güzel temizliyor. Temizlemesi kolay. Bnm için tek sıkıntısı boru kısmının uzunluğu biraz yetersiz gibi. boyum 1.70 omurilik rahatsızlığım olduğu için kısa geliyor ve ağrı yaşamamak için dinlenerek süpürüyorum.

FridaDora

Rowenta RO3723 Compact Power Cyclonic 750 Watt Toz Torbasız Elekrikli Süpürge [Turuncu]

Kusura bakmayın linki bir türlü koyamadım süpürgenin tam adı bu.

HaleSebnem

Ben 4 yıldır arnica Bora 5000 kullanıyorum. Dyson kadar sessiz olmasa da diğer kullandığım süpürgelere göre tahammül edilebilir bir sesi var. Suya çektiği için gayet kuvvetli ve aparatları koltuk, halı üstünde ne kadar kıl/tüy varsa hepsini topluyor. Bunun yanında günlük temizlikte yerler için (kum ve tüy) Arçelik robot süpürge kullanıyorum. 3 kedili ve bol tüylü bir ev için ikisi de fiyat olarak makul ve iş gören makineler.

Ertasfunda

Kesınlıkle philips maraton serisini almanızı öneririm,kaç yıldır kullanıyorum,tozuk kiri öyle bir alıyor kı,her yeri tertemiz yapiyor, fiyatı bir tik tuzlu ılabılır,ama neredeyse ömürlük bir süpürge

Billthet12

Şuan evimde arçelik s4240 2400 w kullanıyorum fiyatı açısından mükemmel bir süpürge. Halıyı süpürürken en üst seviyeye getirince halıyı kaldırıyor, yanlışlıkla çay bardağı bile çektirmişliğim var içine inceleyin derim 4 senedir kullanıyorum hiç bir şey olmadı fiyat olarak da gayet iyi

Billthet12

Bazı yazılanlara bakıyorum 750 w yazan var o kadar düşük çekme gücümü olur

ZehraBulutt

Watt emiş gücünü göstermez, güç birimidir, motorun ürettiği ve tükettiği enerjiyi gösteririr. Yeni nesil makinelerde bu kadar yüksek watt'a sahip motor kullanılamıyor artık zaten çünkü düzenleme getirdiler. Yeni teknolojiye sahip 750 watt'lık bir süpürge eski 2000 watt'lıktan daha iyi emiş gücüne sahip olabilir. Ona bakarsanız dyson v10'un 525 watt'lık bir motoru var. Yüksek watt demek yüksek enerji tüketimi demek, yeni cihazlar daha düşük enerji tüketimiyle aynı performansı gösteriyor.