Yavru Kedi Gözleri

Pisi1

1.5 haftalık yavru kedinin tek gözü kapanmış.iltihap gibi duruyor. Gün icerisinde 2 kez çay ılık çay demi damlattik gözün dışındaki kabuk kışma.belki yumuşar açılır dedik ama çok minik olduğundan ne yapabiliriz bilemedik.yardimci olabilecek grup üyeleri aydınlatırsa sevinirim.

3 CEVAP

lwb

çok küçük, damla önermek de riskli. en iyisi hekime gösterip kullanmak. göz iltihaplarının ardında virüsler de olabiliyor

Linsenpai

Evet damla kullanmayın çok küçük. Veterinerinize danışın, o zamana kadar da silmeye devam edebilirsiniz ^^

Anonymus552223

Bence de kafaniza gore bisey kullanmayin annesi temizlemiyor mu gozunu