Kediler Saklambaç Oynamayı Biliyor Mu?

kittenmommy

Yavru kedim var ve bazen saklambaç oynuyoruz. Sanki gerçekten anlıyor. 3 aylık bir kedi.Mesela oynarken bazen o da saklanıp bakıyor, hep yanıma geliyor. O da saklanıyor ve hep aynı kapının arkasında bekliyor. Gerçekten anlıyor gibi. Böyle bir şey var mı yoksa tamamen tesadüf mü :D

9 CEVAP

Ozge00

İnternette gördüm bir deneyim dedim. Gittim kapının arkasina saklandım sonra çağırdım bir kez adıyla. Hemen buldu beni. Sonra her gun tekrarlamaya başladık artık adini çağırmadan bile koşarak beni buluyor.beni bulunca da ödül maması veriyorum aşırı eğlenceli bir olay. Hem karantina sürecinde evde biraz hareket oluyor. Bazen bir köpek gibi evde peşimde koşuyor. Kediyle yapılan aktiviteler 10/10

Ozge00

Evettt. Benimkiyle Sürekli oynariz :D

Ozge00

Bir süre sonra alisinca kendi kapinin arkasına geçiyor hemen oynayalım diye. İyi eğlenceler :D

kittenmommy

Ödül maması harika bir fikir! vitaminine bayılıyor şimdi hemen deneyeyim :)

kittenmommy

Ödül maması harika bir fikir! vitaminine bayılıyor şimdi hemen deneyeyim :)

kittenmommy

Artık hep böyle ödül mamalı oynayacağız. Vitamini görünce ayaklarıma atlamayı da bıraktı obur :)

crenxx

Hahaha ödül maması ile oynatmak güzel fikirmiş. Yavru kedime bende öğretmeye çalışacağım

introvert

biz de oynuyoruz, hatta bazen bizi bulunca patisiyle vurup geri kaçıyor saklanmak için. yakaladım seni demek istiyor herhalde :) ödül maması çok iyi fikirmiş ben de deneyeyim

Nazzz000

Kesinlikle oynuyorlar. Annemle oynamaya bayılıyor oğlum. Ebeliyor bile insanı ????