Kedilerin İştahsız Lık Sorunu (Bilgi

kaanpolat

Merhaba kedim kuru mama yemiyordu royal canin baby cat aldım onu bile yemedi bugün veterinere gittik ve Veteriner yaz ayından dolayı kedilerin iştahsız olmasının normal olduğunu söyledi yazın sıcak olduğu için fazla yağlarını ertiyorlarmışki sıcaktan etkilenmesinler kışın ise soğuktan korunmak için çok yiyorlarmış eğer kediniz kuru mamayı reddediyorsa yaz ayıyla alakı

4 CEVAP

Ozge00

Evet, yaz aylarında daha az yerler normal ama sizinki hiç yemiyormus. Simdi Sadece yas mama ile beslenecek yavru yoksa et ile mi?

Ozge00

Kediniz kuru mama yemiyor ya, şimdi ne vereceksiniz? Yaş mama veya et yiyor mu? Normal yiyorlar kuru mama ama daha az yiyorlar. Hic yememe söz konusu değil yani.

kaanpolat

Sorunuzu tam anlayamadım ama

kaanpolat

Yok şöyle bir drum var daha yeni kuru mamaya geçtik bugüne kadar hep yaş mama ve arada bir ciğer veriyordum