Bu Şekil Kusma Neden Olabilir?

merveylebadem

Kedim az önce 2. kez bu şekil kustu, bugün akşam masanın üstünde ayran yalarken gördüm (normal tuzlu) ondan olmuş olabilir mi acaba? şu an cok halsiz oyun oynamıyor

4 CEVAP

yusufsaygin2

Ayran çok tuzluydu sanırsam, dışkısını kontrol edin. Devam ederse veteriner hekime gösterin.

Ozge00

Ayrandan ise geçer yarina. yarın ilk iş devam ederse kusma halsizlik veterinere götürün. Ayran soğuksa dokunmus olabilir.ben bir seferinde yas mamayı soguk vermiştim daha doğrusu kendi atlamisti. O yüzden kusmustu. Soğuk şeyler vermiyoruz o yüzden. Geçmişi olsun

merveylebadem

Uyudu şimdi umarım uyanasıya kadar iyileşir biraz teşekkürler

Ruyasmom

merhabalar benim kedimin yüksek ihtimalle reflusü var ve gözlemlerime dayanarak bunu gördüm ki mama kabı aşağıda olunca midesi bulanıyor. Boyuna uygun yüksek mama standı alabilirsiniz buna ek olarak tüy yumağı da çıkartma durumu söz konusu olabilir malt kullanmiyorsanız kullanın derim devam ederse veterinerinizden bunları sorarak net bilgi alabilirsiniz çok geçmiş olsun umarım en yakın zamanda geçer