Bonacibo /Micho

elif8790

Arkadaşlar evdeki yavrumuza happy cat in kittenini veriyodum şu an 8 aylık kadar.. Asla yemek istemiyo,zorla veriyorum.
Bahcedekiler için bonacibo kuzulu,bonacibo kitten,micho var,evdeki de bonacibo yemek istiyo hatta verirsem bi kap dolusu yiyo..

Evdeki kedime sadece 1 defa kuru mama veriyorum, geri kalan öğünlerde evde hazırladığım yaş mamayı veriyorum severek yiyo (tavuk eti,kırmızı et,balık)

Bonaciboyla ilgili de herkes olumsuz yorum yapıyo..

Günde 1 defa (bonacino) versem, diğer öğünlerde evde hazırlanmış yaş mama dengeler mi?

Lütfen bu konuda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim :)

3 CEVAP

Ozge00

Kullanabilirsiniz. Benimki bir sure sonra ayni mamayı yemeyi bırakıyor o yüzden rotasyonlu olarak kullanıyoruz mamalari. Bundan kullandıktan sonra baska mamaya geçin derim. Benim şahsi fikrim, ben cok iyi bir mama olduğunu düşünmüyorum.

Ozge00

Kendiniz et verecekmissiniz zaten, daha iyi olur. Mamadan daha sağlıklı. İmkanınız varsa evde mama yapımına bakabilirsiniz

Carathras

Happy Cat'in Bonacibo'dan çok da bir farkı yok ki ver gitsin.