Yanlış Mama

Zemzem88

Merhaba arkadaşlar. Kedim için goody marka mama almıştım. Bide abartıp biraz fazla almışım:) Yalnız iki ay önce kedimi kısırlaştırdım ve tüm o mamalar elimde kaldı. Bunları verip yerine kısır mama almak istiyorum ama bu mümkün mü yapan yerler var mı. Bilgi sahibi olan var mı?

5 CEVAP

bbeyzvv

maddi olarak zordaysanız bonacibo mystic alın elinizdekini de sokaktakilere verin bence

Ozge00

Petshoptan bi ihtimal yapabilirsiniz ama sanmam. En iyisi sokaktakilere verin. Bu arada goody en alınmayacak markalardan biri bence.

Gulsahka

mystic kesinlikle. uygun ve diğerlerine göre içeriği daha iyi.

Zemzem88

Bi petshopa sordum belirli markalar dışında satmıyorlarmış. Goody benim de içime sinmiyordu ama maalesef maddi açıdan çok ferahta olan bir anne değilim gücüm buna yetti diyelim:) bu bağlamda kısır mama için öneriniz varsa çok sevinirim.

Ayseenur10

Aldığınız yer geri alabilir, açık mamada sattıkları için alabiliyorlar