British Kedim Tıraş Oldu Bugün Yoğun Kepek Keçeleşme Ve Parazitsel Durumlar Nedeniyle Ne Zamna Uzar?

Britis kedimi Biraz zorunlu olarak tıraş ettirdim kafası kuyruğu heryeri evdeki diğer siyam kedim korkudan altına yaptı kaçıyor yaklaşmıyor cok korktu yıllardır biarada ama tanımıyor ne yapabilirim çok üzgünüm ne zaman uzar bilen var mı ????

4 CEVAP

Anonymus552223

Anesteziden kokusu degistigi icin tanimaz. Yavrular bile annesini tanimiyor birkac gune alisirlar yine

Ruyasmom

Hemen uzaması için tuy sağlığı ürünleri kullanabilirsiniz bunun yanında 10 15 gun süreyle dolgunlaşmaya başlayacaktır tüyleri gerekli takviyeleri de sağlarsanız süreci daha kısa tutmanız mümkün diye düşünüyorum

Çok üzgünüm yıllardır biraradalar cok severler birbirlerini ama korkudan kıpırdamıyor bile diğeri hiç aklıma gelmezdi tanıyamaması.
İnşşalh en kısa zamanda aralarıda tüyleride düzelir :/ yanıtınız için teşekkür ederim.

Teşekkür ederim önerilerinizi hemen değerlendiriyorum.✨