Yatağımdan Nasıl Uzaklaştırırım

instant89

2 gün önce sokaktan bi yavru kefi sahiplendik tam olarak kaç aylık bilemiyorum ilk günden beri benim yatağım dan çıkmıyor uyumaya gittiğimde hemen gelip yanıma yatıyor kendi yerine nasıl alıştırırım geceleri uyumuyo beni de uyutmuyor

7 CEVAP

Selinbuyukcam

Hayır ne gibi bir zararı var size uyurken anlamadım ki yavru bu anne sıcaklığını arıyacaktır eve alışmaya çalışıyor strese giricektir size alışmaya çalışmaya çalışıyor 1 gün bile ayrı yatmadım yavrumda inanın şok oldum bu soruyu görünce siz bundan bile şikayet ediyorsanız bence yol yakınken onunla uyuyacak sevecek birilerine emanet edin keza bunu yapamayacağınızı belli ediyorsunuz

Nurls

Kendi sıcaklığını koruması gerekiyor. Annesi olsaydı ona sokulup uyurdu elbette. Ne zararı dokunabilir ki ? Ben her gün kedimle yatıyorum şekilden şekle giriyoruz yatakta. Tüy kaçmasından korkuyorsanız gelip zaten ağzınıza girmeyecektir yattığı yerde okşasanız yeter. Yanında olduğunuzu bilmeli.

sforselin

Zamanla sizin uyku düzeninize uyum sağlar merak etmeyin. Benimki ilk geldiğinde beraber uyuyorduk ve en fazla 3 saat falan uyuyabildiğimi hatırlıyorum. Tabii sizinki biraz daha büyük. Daha kısa sürede alışır düzene. Yanınızda yatmasını hala istemiyorsanız da ona bi alan sağlamanız gerekiyor. Benimki evinde uyuyor artık. Çok nadir yanıma uyumaya geliyor bu havalarda. Tüy sorunu için de çözüm olabilir hem. Genelde orada yattıkları için temizlemek çok daha kolay olur.

nilayy24

Küçük görünüyor. Uzaklaştıramazsınız anne sıcaklığı arıyor elbette

Melis77

Benim kedim de ilk bana geldiğinde hep benle uyurdu ama ne kadar ben uyumasam bile çok hoşuma giderdi. Şimdi cimcime 6 aylık oldu benle yatsın diye zorluyorum. Ama hanımefendi rahatsız oluyor gidiyor. Bence tadını çıkartın. Bi zamandan sonra yatmaz

cen0cen0

Bence yatağına çıkmasını istemeyebilir sahip. Ona özel yatak alın. Her geldiğinde oraya koyun. Biraz uğraştırır ama işe yarıyor. Ben böyle yaptım. 2.5 aylık ve alıştı.

Nurls

Eğer odanız karanlıksa iyice size sokulur ve uyutmaz hafif aydınlık bir ortam yaratırsanız hem korkup sizi “rahatsız” etmez hem de mamasını suyunu kolaylıkla bulur.