Kedinin Hızlı Nefes Alıp Vermesi.

cckzk

Kedim uyuyor, ama çok hızlı bir şekilde nefes alıp veriyor. Acaba sıcaktan mı? Başka neden olabilir?

2 CEVAP

Billthet12

Genel de havası sıcaksa hızlı nefes alıp verirler, ağızları açıkta olabiliyor. Ateşi varken de hızlı nefes alabiliyorlar. Serinlemesi için evin sessiz bir köşesine yere ıslak bir havlu koyun pati uçlarına veya kafasının etrafına buz kütlesi koyun. Islak havlu buharlaşarak serinlemesine yardımcı olacaktır

cckzk

Tamam çok sağ olun