Kedim Mantsr Mı Oldu Veterinere 30Dk Uzaklıktayım Gideceğim Ama Bilen Biri Söylermi

mervevehubble

ya daha 4 aylık nd mama kullanıyoruz neden oldu :(

3 CEVAP

Billthet12

Mantar olabilir fakat çok pembe geldi . yaranın olduğu bölge tüysüzse mantardır. Veteriner hekime götürdüğünde mavi bir sprey veriyorlar her gün onu uyguluyorsun fiyatı 46 liraydı en son aldığımda. Geçmiş olsun :)

Anonymus552223

Mantarda biraz daha kuru bir goruntu oluyor, sanki bir yere surtmus gibi geldi

mervevehubble

veteriner mantar testi yaparız ama sonucu 3hafta sonra geliyor dedi. bağışıklık güçlendirici iğne yaptı ve krem verdi sabah akşam süreceğiz