Yerli Mama Diyince, Denetimler Sıkı Değil Diyenler Vardı?

noscrubs

Bu konuda bilgim yoktu, her söyleneni doğru da saymıyorum, gayet tarafsız bakıyorum olaylara. Ama insanın önüne ülkesi hakkında ip uçları çıkıyor. hak veriyorum şuan açıkcası. Biliyorsunuz ki dün fabrika patladı hendekte. Aynı fabrikanın 6. patlamasıymış bu. Fabrika sürekli isim değiştirip yeniden çalışmaya devam etmiş. Buda demek oluyor ki büyük ihmal var. Bişeyler eksik. 6 kez olması normal değil. Buda bana ip ucu oldu konu aynı olmasa da buna 6 kez izin veriliyorsa kedi köpeğin sağlığı mı önemsenecek demeye başladım.

7 CEVAP

Nanelimon16

Inanın ilaç ve gıda sektöründe bile denetimler sıkı değil, hiç beklemiyorum zaten mama firmalarının denetlenmesini. Devlet denetliyorsa zaten gidip bir kahve içip çıkıyorlardır muhtemelen.

yusufsaygin2

@epiglottis, havai fişek fabrikasından bahsediyor arkadaş -siz gündemden bu kadar uzak kalır mıydınız abla ya? :d-

Anonymus552223

En iyisi yapabiliyorsaniz evde yemek hazirlamak

lwb

tek yerli değil, mama sektörü öyle

Anonymus552223

Hangi firmanin fabrikasi patlamis?

Ozge00

Bende öyle düşünüyorum ne yazık ki. İnsan canı bile düşünülmezken hayvan cani mi düşünürler acaba

Anonymus552223

Onu duydum da, mama fabrikasi hakkinda birsey sandim. Dusunmezler tabi ama yabancilarin da cok farkli oldugunu sanmiyorum onlar hakkinda da cok kotu haber var