Kedim Paspasa İşedi

bngs

kedimi 1 hafta önce kısırlaştırdım
ama bugün ilk defa kısırlaştırmadan önce kızgınlıktayken işediği paspasa tekrar işemiş sizce neden yapmıştır

6 CEVAP

mervevehubble

paspas belki iyi yıkanmamıştır kokuyu alıp tekrar işemiştir oraya. burunları çok hassas çünkü. bizimki parkeye işemişti önce çamaşır suyuyla sildim sonra sirke püskürttüm bir daha yapmadı.

Merzela

Kedinin işlediği eşyadan kesinlikle hiç bir deterjan o çişi geçiremiyor.kediniz bu yüzden yine yapmıstır. Paspası atın veya kaldırın.

tugcyenisoy

Biraz daha bekleyin umarım geçer 1 haftada etki göstermiyor kisirlastirma bizimkinin 1.ayda düzeldi, ameliyattan önceki hormonları var vücudunda

Anonymus552223

Paspas eşeleyebildikleri icin, kedilerin favori çiş yapma yerlerinden. Kokusu da gitmediyse yapmistir bence tumden kaldirin bir sure o paspasi

sudeogrk

Tamamen kokuyla alakalı olduğunu düşünüyorum. Bence paspasınızı değiştirin.

bngs

evimizde iki adet banyo var birini kaldırınca diğerine işiyor sürekli yıkıyoruz ama artık kaldırmak tek çözüm sanırım