Uyuyamıyorum

3.5 aylık kedim deniz son zamanlarda sabah 5 gibi uyanıp tepemde zıplıyor ısırıyor ya da ben nerede uyuyosam o odanın içinde dört dönüyor her şeyi tırmalıyor. gün içinde yapmıyor bunu. acaba aç mı uyandırmaya mı çalışıyor diye alıp mama kabının su kabının önüne koyuyorum tuvaletine koyuyorum ama yok fayda etmiyor uyku uyutmuyor tek başına da uyumuyor illa yanımda olacak. ne yapmalıyım bilmiyorum odaya kapatmaya kıyamıyorum denemedim denemeyi de dusunmuyorum :(

6 CEVAP

Ozge00

Oyun istiyor. Gece yatmadan once bolca oyun oynatin yorulsun zaten uyuyor kendisi. Benimki de beni geceleri uyandırıyor bazen uyanip sıkılıyor herhalde. Seviyorum biraz hemen uyuyakaliyor. Normal bunlar yavruyken

Anonymus552223

Bizimkilerin de var oyle bir rutini tepemde kosturum ayak yiyolar, kucuk kedilerin klasik davranisi bir sure sonra alisirlar sizin rutininize

özellikle elime o kadar çok saldırıyor ki kollarım elim harita gibi oldu artık görmesin diye yastığın altına veya pikenin altına koyuyorum ellerimi bi şekilde fark edip pikenin altından ısırmaya baslıyor ya da yastığın altına girmeye çalışıyor :((

oynamıyor ki... oltasını falan gösteriyorum oynatmaya çalışıyorum oralı olmuyor... gece uyandığında da yapmaya çalışıyorum nafile...

Nurls

Benimki de öyle sabah 5 oldumu kafamda bir miyavlamayla uyanıyorum. Bazen nazlanabiliyorlar. Kendi gitmek yerine benim götürmemi istiyor mamasına. Bu nedenle olabilir. Ya da kolumu ısırıyor sarılıyor falan. Sizden ilgi bekliyorda olabilir. Bi yarım saat uykunuzdan ödün verip onunla yatıp yuvarlanın okşayın. Bırakacaktır.

Nurls

Ve eğer karanlıksa size daha yakın durmaya çalışabilir.