Kesim Tuvaletini Yapmıyor Neden Olabilir?

Billthet12

Dün ön patisini zedelemiş üstüne yavaş yavaş basmaya başladı ,yemek yiyor , su içiyor , gayet keyifli uyuyor ama iki gündür sadece bir kez çiş yaptı, kuma götürüyorum çıkmak için çırpınıyor neden olabilir?

7 CEVAP

Ozge00

Çiş yaptı dediğiniz kaka mi yoksa diğeri mi?

Ozge00

Kabiz olmus veterinere götürün. Ev yoğurdu varsa verebilirsiniz

Billthet12

Normalde günde üç kez çiş yapar en az iki gündür sadece bir kez çiş yaptı fakat hiç kaka yapmadı

Ozge00

Kabiz olmus dediğim gibi. Veterinere götürün. 2 gündür yapmadiysa katılaşmıstir kendi yapamaz destek lazım

Gelyahron

Sıvı desteği şart olmuş artık. Bol sıvı alması gerekiyor

Billthet12

Ne kadar sıvı vermem gerekiyor. Günde çelik mama kabıyla 3 tane içiyor

Billthet12

Kediniz kabız olursa aklınız da bulunsun zeytinyağıyla poposuna masaj yaptım ve hemen yaptı