Yeni Mama

KubKub01

Merhabalar,
Yavru kedim şuan brit care kitten mama yiyor fakat çok iştahsızca yiyor. N D nin numune mamasıda var elimde. Onu verince hemen bitiriyor. Brit care i değiştirmek istiyorum bu sebeple fakat N D ninde fiyatları çok yüksek. Mattise alsam içeriğindeki mısırın kedime ne gibi bir zararı olur?

1 CEVAP

Ozge00

İçinde mısır ve mısır gluteni var onerilmez. Nd almayacaksaniz daha uygun fiyatli mamalara bakin derim. İçinde mümkünse mısır,gluten olmasin