Konserve Ve Yaş Mama

Xsevvaloztrk

Tekrardan ben yardım istiyorum konserve aldım kedim için haftada ne kadar vermeliyim ve yaş mama yerine geçer mi?

5 CEVAP

Ozge00

Ne konservesi? Konserve yaş mama mi?

yusufsaygin2

Konserve mamalar zaten yaş mama ile aynı :D Günaşırı 60-70GR vermeniz yeterli olacaktır.

yusufsaygin2

Fakat bu yaş mamayı verirken kedinizin diş sağlığını düzenli olarak kontrol etmeyi unutmayın.

Xsevvaloztrk

Tamamdır saolun

hayvansever_

Yaş mamayı haftada 2-3 kere vermeniz yeterli olur. Yaş mamada içeriğe dikkat edin içinde şeker gdo katkımaddesi bulunan ürünleri tercih etmeyin. Kediniz daha ufaksa bu oranı arttırma bilirsiniz ve bir konserveyi iki gün bölerek verin. Diş sağlığı için bir fırça edinin ve haftada bir fırçalayın.