Mama Değişimi

Yamukparmak

Anket

Aynı markadan devam
(3 oy)
Farklı markalarda denenebilir
(2 oy)
Toplam (5 oy)

Merhaba arkadaslar. Şöyle bir sorum olucaktı. Su an durumum gereği bonacibo kullanıyorum ve açıkçası memnunum bi dorun yasamadık. Elimdeki mama bittikçe farklı marka mamalar mı alsam(durumum iyi olduğu zamanlarda daha bilindik markalar gibi) yoksa sürekli aynı markadan devam mı etsem?Şimdiden teşekkürler:)

3 CEVAP

Elifozdemrrr

Değişiklik iyi ama sağlık sorunları çıkabiliyor suanki maması ona iyi geliyorsa bence buna gerek yok gibi ona evde değişik mamalar hazırlayarak onu cezbedebilirsiniz :))

Ozge00

Hayır sık sık değiştirmeyin o şekilde. Durumunuz olduğu zaman parayı bir köşeye atın. Bu mama bitince diğerine geçersiniz. Mesela 10-15 kg kullandı, köşeye attığınız parayla baska iyi bi mama alın 10-15 kg civari bir süre onu kullanır.

kaanpolat

Eğer kediniz yavruysa 1 yaşına kadar aynı mamayı kullanın