Kısırlaştırma Sonrası

burcu23

merhaba benim 9 aylık erkek bi kedim var ismi turşu 2 gun once kısırlaştırma ameliyatı için veterinere teslim ettim 4 gun burada tutucaz dediler daha sonra arayıp sordum durumu iyi dediler bugün de fotoğraf istedim. gelen fotoğraf hiç hoşuma gitmedi kedinin gözleri çapak mı ne anlayamadigim bisey olmuş çok mutsuz göründü gözüme ben mi evhamliyim yoksa bi sorun mu var anlamadım. kötü koşullarda mi bakılıyor ondan mi böyle oldu yoksa ameliyat yüzünden olabilir mi bilgisi olan yazabilir mi?

2 CEVAP

Elifozdemrrr

Gözlerinin öyle olması normal anesteziden gözleri kurumasın diye damla damlatılıyor o da öyle bir görüntü oluşturuyor

burcu23

teşekkür ederim çok. içime şu serptiniz