Kısırlaştırma Sonrası

burcu23

merhaba benim 9 aylık erkek bi kedim var ismi turşu 2 gun once kısırlaştırma ameliyatı için veterinere teslim ettim 4 gun burada tutucaz dediler daha sonra arayıp sordum durumu iyi dediler bugün de fotoğraf istedim. gelen fotoğraf hiç hoşuma gitmedi kedinin gözleri çapak mı ne anlayamadigim bisey olmuş çok mutsuz göründü gözüme ben mi evhamliyim yoksa bi sorun mu var anlamadım. kötü koşullarda mi bakılıyor ondan mi böyle oldu yoksa ameliyat yüzünden olabilir mi bilgisi olan yazabilir mi?

10 CEVAP

Anonymus552223

4 gun kalma cok sacma. Yazik hayvana yarali yarali orda tutuyorlar.

Ozge00

4 gün niye orda kalıyor? Bir şeyler ters gitmiş sanırsam. Biz uyandiktan sonra hemen eve getirdik. 4 günde orada aşırı stres yaşamıştır.

Ozge00

Eve götürmek istediğinizi söyleyin. 4 gün orda tutma amaçlarını hic anlamadım.

Ozge00

Gereksiz bence. Zaten uyandıktan sonra cok sorun olmuyor. Eger herhangi bir sorun çıkarsa hemen gidip baktirilabilir. Bence gidip alın artık. Hem 4 gün sizden ayri hem de farklı ortam stres kaynağı. Bakışları bile üzgün gibi duruyor :(

Anonymus552223

Bizimki 1 saatte ameliyati yapip teslim ediyor. Ben de orda bekliyorum hatta, donuste de evde guvendigi ortamda ayilmasi cok iyi oluyor. Hem de disi kedilerde. Erkekler daha da kolay. Ama yapacak birsey yok sag salim teslim alirsiniz insallah. Gecmis olsun.

Kediduman

Bir ay önce bende kedimi ameliyat ettirdim ameliyat zaten kısa sürüyor kediniz ayıldığında sizi arayacağız almaya geleceksiniz dendi toplamda 2 saat anca sürdü işlem. Ameliyattan sonra zaten çok korkmuştu bana bile tısladı elime alamadım. Ayıldığında evinde olması en iyisi bence onun için zaten ameliyat zor. Dişi olsa anlayacağım da erkek kedide böyle bir uygulama çok saçma geldi. Bence detaylı bilgi isteyin yada fotoğraf değil de gidip kendiniz bakın kedinize sizi görmesi iyi olur. Geçmiş olsun

burcu23

ameliyat sonrası komplikasyonlardan korunmak için sanırsam herkese aynı muameleyi ettiklerini soylediler

burcu23

allahim:( haklisiniz ama gidip alamıyorum çünkü şehir dışındayım. umarım aldiğimda daha iyi durumda olur çok üzgünüm bu durum için

Drawhel

Benim kedimde iki gün durdu ama fıtık ameliyatı da geçirdiği için bağırsaklarının hareketliligini gözlemlemeleri gerekiyordu, kisirlastirma olsa hemen alicakmisiz bence arkadaşlarında dediği gibi belli ki bir şeyler ters gitmiş, kedinizi alın orada o kadar hayvanın miyavlaması, havlaması gibi şeylerden de çok psikolojisi bozuluyor, benim kedim iki günde çok yipranmisti dört gün düşünemiyorum..

Kedimiriltisi

Bizim bir gece kaldi o da bennistedim ilk gece riskli zamani orada gecirsin diye, 4 gun cok fazla strese girmistir