Mama Tercihi

Nurls

Bir önceki sorumda kedimin ishal olduğundan bahsetmiştim. Şimdi geldik veterinerden. Ciddi bir şey olmadığını beslenmeden kaynaklı olduğunu söyledi. Kuru mama olarak Advance’ın yavru kediler için olanını kullanıyorum. Çok severek yiyor fakat ishali ondan kaynaklı olabilirmiş. Veteriner probiyotik ve bi konserve verdi. Mamayı değiştirmek konusunda bir şey söylemedi. Değiştirmeli miyim yoksa öğün miktarını mı değiştirmeliyim ?

2 CEVAP

Ozge00

Mamaya yeni gectiyseniz ishal görülebilir.

Mamaya direkt mi geçtiniz? Normalde yeni mamaya geçerken eski mama ile karıştırılarak verilir birkaç gün. Eğer direkt geçtiyseniz çok normal ishal durumu