4 Aylık Kedim İçin Ecosin Tablet Uygun Olur Mu? Veteriner Bağışıklık Güçlendirci İğne Ve Krem Verdi

mervevehubble

Sadece bunlar yeterli midir, mor ışıkla da bakmadı. Mantar mı değil mi anlamadı her ihtimale karşı mantar kremi verdi. İllet bir hastalık olduğu için yavrum için en iyisini yapmak istiyorum :( eve temizlikçi kaıdnlar geldiği için stres olmuş olabilir dedi veteriner :(

3 CEVAP

Ozge00

Emin olmadan tedavi uygulamak çok sacma. Başka veterinere daha danışın derim

MiaOlaf

Mor ışıkla bakması daha iyi olurdu ama bazı veterinerler artık deneyimlede anlayabiliyor. Mantarla bizde çok uğraştık bazı dönemlerde tekrarliyor iki doz aşı uyguluyorlar bağışıklığı çok önemli gerçekten o dönemde purina fortiflora kullandık çok geçmiş olsun

Lilyycm

Ben 2 aylıkken kullanmıştım bizim de stresten dolayı olmuştu.
1 haftada yayılım azaldı ve tüyler hızla çıkmaya başladı.