Kedim İki Gün Yalnız Kalabilir Mi

EnfalSena

Mamasını suyunu vs çok koyacağım.2 yaşında

5 CEVAP

Anonymus552223

Kalabilir. Camlari ustten de olsa acik birakmayin, kapilari dayayin. Birine anahtar birakabilirseniz daha iyi olur tabi.

Ozge00

Kalır. Her yere mama su koymak iyi olur.

Anonymus552223

Cami acik biraksaniz da o odanin kapisini kapatabilirsiniz

EnfalSena

Bir odanın balkonu açık ama kirledim her yerin perdelerini açtım dışarıyı izlemek ister diye

hayvansever_

Kalabilir. Ben de geçen hafta bırakmak zorunda kaldım 2 gün boynuna tasma falan takmayın, camları üstten açın, 4 kap yemek su koyun fazlaca, gitmeden de yaş mama verin bir kap bu ona yeter fazlasıyla