İnternetten Sahte Mama Satışı

yusufsaygin2

Merhabalar, bizzat tanıdığımın başına geldi ve internete de düşmüş zaten;

https://www.instagram.com/tv/CCMbPtEAZkD/?igshid=54e31z0z2s2m

Lütfen dikkatli olalım.

3 CEVAP

Ozge00

Evet bende gördüm. Tanelerine kadar aynı olabiliyor bazen. Ayırt etmek zor.

ZehraBulutt

Belli başlı siteler dışında internetten mama almamak lazım. Mama markalarının sitelerinde ürün verdikleri siteler yazıyor, ordan kontrol edilebilir. Video'yu taraflı buldum, adam petshop sahibi olduğu için tüm internet alışverişlerini kötülemiş, bizden almıyorsunuz işte böyle sahte çıkıyor gibisinden. Bilinçli tüketici olursanız sorun yaşamazsınız.

''aa kampanya yapmışlar çok ucuz'' diyerek kimsenin bilmediği dandirik dandirik sitelerden alışveriş yapılırsa olacağı budur. Özellikle instagramda çok şahit oldum böyle olaylara. Örneğin instagramda bir sayfa buluyorsun, whatsapp üzerinden iletişim kurup kedin için yatak sipariş ediyorsun. Yatak geldiğinde bir bakıyorsun kırık. Yazıyorsun kırık yatak göndermişsiniz değişim istiyoruz diye. Engelliyorlar :D Her konuda böyle bu yani bilinmedik güvenilmedik yerden alışveriş yapılmamalı