Yumurta Ve Tavuklu Yaş Mama

Selinbuyukcam

Merhaba
Daha önce okuyanlar için hatırlaması kolay olucaktır vefat eden arkadaşımın kedisinin yemek yemediğini ve genel sorunları ile ilgili fikir için soru açmıştım kendini toparlaması için yumurta vermek istiyorum ama tek başına yemiyor yediremiyorum tavuklu yaş mama var şuan elimde başka öneriniz olursa onuda alırım hemen yumurta ile tavuklu yaş mamayı karıştırıp versem bir sorun olur mu ? Hiç denemediğim için sizlere sormak istedim

5 CEVAP

ZehraBulutt

Karıştırabilirsiniz bir sorun olmaz. Veterinerde satılan hasta kedi konserveleri var onlardan da deneyebilirsiniz ameliyatlardan sonra iyileşme sürecinde yediriyorlar. Yalnız epey pahalılar, bir kutusu 20 tl civarı.

Selinbuyukcam

Bunu veterinerimize soracağım bilmiyordum teşekkür ederim

hayvansever_

, karıştırmamız bir sorun olmaz. Vrtinize danışın bu dönemde verebileceği vitaminler olabilir.

Selinbuyukcam

Surekli görüşme sağlıyorum toparlanması için kendi veterinerim ve onun veterineri ile şuan ek birşey vermek istemediler strese girdiğin için böyle yapıyor dendi umarim kısa sürede düzelir teşekkür ederim

hayvansever_

Ona zaman tanıyın inşallah iyileşir, gelişmeye bizimle paylaşın.