Kaka Kaçırmış???

Bulutcemre

Oğlum (kedi) bugün lastik toka yutmuştu veterinere gittik kusturmak için iğne yaptı kustu falan neyse sorun çözüldü ama kaka yapmış kutuya bu sırada evde farkettim. Oğlum veterinerden hiç hoşlanmadığı için çok saldırgan oluyor ve çok debeleniyor tıslıyor vs. Havluyla bastırarak işlem yapılıyor ancak. Kaka yapması normal mi zorladığı için kendini kaçırmış mı acaba.??

3 CEVAP

ZehraBulutt

Korkudan yapmış olabilir.

Ruyasmom

maalesef benim kedimin böyle bir alışkanlığı olmamasına rağmen evde onu tutmaya çalışırken kaka yapmıştı . Zorlama zorlanma durumlarında oluyor endise etmeyin iyice alanı temizleyin bir daha yapmak istemesin kokuyu duyup

NSukun

Hoşlanmadığı durumlarda bunu yapması normal