Dişi Kedi Sütünü Boşaltma

trpl99

Dişi kedinin yavruları tek tek kayboldu. Bu yüzden onu kısırlaştırıp eve almak istiyorum. Ama sadece bir memesi şişmiş. Bu sütleri nasıl boşaltabiliriz? Direkt bu şekilde veterinere götürsem kısırlaştırır mı? Teşekkürler.

13 CEVAP

yusufsaygin2

En güzel yöntem ne biliyor musunuz? Bulunduğunuz ilde süt anne arayan yavru varsa onu emzirsin.

bbeyzvv

veteriner muayene eder kist oluşacak bir durum yoksa kısırlaştırıe benimkinin de göğsü şişti biraz

trpl99

Bu şekilde götürürsek geri döndürmez dimi?

trpl99

Ama kısırlaştırmam gerekiyor yoksa baş edilmez bir hale dönüşecek

Anonymus552223

Igne vuruyor veteriner. Bu cok ciddi bir durum goturun bian once. Tas gibi olup enfeksiyona cevirir

trpl99

Pazartesi götürecez ama buraya sormak istedim. Hayal kırıklığı yaşayıp eve dönmekten korktum açıkçası

Anonymus552223

Ne açıdan hayal kirikligi? Bu arada yavrularin hepsinin kaybolduguna emin misiniz baska yere tasımis olabilir mi

sekerfare21

Memede sut olmadi kisirlastirmaya engel degil. Yandan yapiyorlar ameliyati gobekten degil. Benimki bir ay once kisirlasti hala emziriyor yavrusunu.

trpl99

@epiglottis bir daha hamile kalmasını istemiyorum kısırlaştırıp eve almayı düşünüyoruz. Yavruların hepsi sıra sıra kayboldu. Her yeri aradık yok. Kedi de hep burada zaten, yavrular gelseydi görürdüm

Anonymus552223

Hemen kisirlastirin igneyo d eo sirada vurdurursunuz, cabucak hamile kaliyorlar cunku. Pazartrsiye randevu alin bence. Yavrulari erkek kedi bogmus olabilir

trpl99

Evet ben de ondan şüpheleniyorum ama kendi yuvaları da vardı. Pazartesi erkenden arayıp mümkünse hemen götürecem

Anonymus552223

Yalniz kisirlastirmadan once en az 7 8 saat ac birakmalisiniz su icebilir. Pazartesi gotuturseniz pazar gecesinden mamasini kaldirin sabah da bisey vermeyin

trpl99

Tamam çok teşekkür ederim