Karıncalar Ve Kediler

Kediler karıncalara ne gibi zararlar verebilir.1 aylığına bahçeli bi evdeyiz ve evde karınca var maalesef bi çözüm bulamam engellemek imkansız .Kedime bişey olurmu

8 CEVAP

ZehraBulutt

Hiçbir zarar vermezler kediye.

poughkeepsie

olmaz

Ozge00

Benim kedimde son zmanalrda ishal oluyordu. Vet sıcaktan olabilir dedi. Gozlemleyince balkondaki karıncalari yediğini farkettim. Karıncalar gidince normale döndü dışkısı. Bizimkinde ishal yapıyor yani ayrıca iğrenç kokuyor dışkısı.

Elifozdemrrr

Çözüm bulamam demişsiniz ama için rahat etmedi yazayım
Karıncaların olduğu bölgeye tuz dökün bir daha oraya gelmezler
Ya da naftalin koyun sık gezdikleri yerlere yuvalarının yanına vs
Durum ne derece ciddi bilmiyorum ama bizim köydeki evimiz karınca istilası altındaydı tuzla kaçırdık onları :))

ZehraBulutt

Naftalin kedi için de zararlı olur ama, tuz işe yarıyor mu gerçekten ya, yarıyorsa çok iyi, akmaz kokmaz dök tuzu.

AnneRoss

Merhaba, bizim evde de birkaç seneye kadar karınca sorunu vardı. Sık dolandıkları yerlere tuz koyunca gidiyorlar ve gelmiyorlar evet.

Teşekkürler tavsiyeleriniz için

Şuanlık dışkısı ishal değil çok şükürki