Kur Mu Yapıyorlar

Helldumann

Hel 1 yaşında, çiftleşme dönemine girdi bende bir arkadasimin 1 yaşındaki kedisini(duman) eve getirdim .Duman box dayken biraz kokladı hel tepki vermedi. Çıkardıktan sonra kaçmaya başladı en son tezgaha çıktı. Duman yemek yedi tuvaletini yaptı evi tanıdı biraz önce tezgaha atladı ve uluma benzeri sesler çıkartıyor ve ben yaklaşınca sesini yükseltiyor. Hel tıslama boğazdan hirlama gibi sesler çıkarıyor. Duman çok yaklaşmadan sesleri çıkarmaya devam ediyor. Kurlaşıyorlarmi yoksa kavga mi edecekler bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

1 CEVAP

Ayseenur10

Kurlaştıklarını sanmıyorum. Kedinizi çiftleştirmeyin, kısırlaştırın bu onun için daha sağlıklı. Doğumdan sonra yine girecek kızgınlığa bu 1 seferlik bi şey değil. Üstelik doğum süreci ve doğumdan sonra güç kaybediyorlar emzirmelerinde doğumda sorunlar yaşanabiliyor.