Sirkeler Ve Kediler

Bahçeli bi evdeyiz ve kedim bizle bahçemize çıkıyor pirelenmemesi için sirke veya sirkeli su ile arasıra fısfıslasam yada tüylerine sürsem bişey olurmu yalarmı

8 CEVAP

Drawhel

Dış parazitler için vet. Verdiği bir damla var ben ondan aldım, dışarı çıkarmıyorum genelde ama vet. Vs giderken mecbur çıkartmak zorunda kalıyorum o yüzden, damla var ensesine damlatiyorum, sizde ondan alabilirsiniz, sabah ismine bakıp yazarım, 40 TL gibi bir şey olması gerekiyor.

sekerfare21

Sirke vucutta yanik yapabiliyor. Suyunu iyi ayarlamaniz lazim. Bildigim kadariyla kediler sirke kokusundan rahatsiz oluyor ama bundan emin degilim. Sirke yanigini ise gordum ve hic iyi durmuyor.

kedimelsa

Pek bı faydası olmuyo ben sprey şişesine yarısına su yarısına elma sirkesi koyuyorum tüyleri sadece daha yumuşak ve parlak oluyor deri tüy sağlığı için iyi pek pire için etkili değil benimki alıştı suyuna 2 3 damla katarsanız iç parazit böbrek mide karaciğer astm gibi bicok hastalığa iyi geliyormuş ben deniyorum gelir mi bilemem suyunda da alıştı çok güzel içiyor

poughkeepsie

rahatsız olur aşısını yaptırın

Nurls

Pire tasması var. Kalitelisini alabilirsiniz. Bahçeye çıkarken takarsınız. İşe yarayabilir. Ama iyi araştırın alırken.

Aşıları yapılı zaten

Gelyahron

Sirkeli su yapabilirsiniz ama pek faydası olmuyor pire için, sadece tüylerini dezenfekte ediyor

Teşekkürler