Hills Yavru Kedi Maması

zeynsudd

Tüy dökülmesi ve tüy sağlığı için hills ton balıklı mama öneriliyor sizce nasıl?

3 CEVAP

Ayselgns

Benim kedim yetişkin ama ben Hill's kullanıyorum çok uzun zamandır

Elifozdemrrr

Kullandım kabızlık sorunu ve tüy dökülmesi yaşadım parlaklığı da gitti denemek için bir ay kullandım bunlar oldu bende anlamadım benim kedime iyi sonuçlar olmadı halbuki güzel sonuçlar bekliyordum bu yüzden eski mamasına döndüm :(

Her mama her kediye iyi gelmez. Dünyanın en iyi maması da olsa; bir kediye iyi gelir, bir kedi tadını beğenmez, bir kediye de alerjik bir etki yapabilir... Deneyerek öğrenmeniz lazım