Kedim Kriz Geçirdi

Htcm

Kedimi sokakta buldum ve geldiğinin 2.günü ağır şekilde kriz geçirmeye başladı. İlk götürdüğüm veteriner hekim zehirlenme olabileceğini söyledi ya da başına darbe almıştır dedi. Serum ve iğnelerden sonra biraz kendine geldi ama sonrasında nöbetler daha da şiddetlendi ve yüksek ateşle birlikte başka bir veterinere götürdüm orada 5 gün kaldı ve şimdi daha iyi ama gözlerinin görmediğini düşünüyorum. Sizce ne olmuş olabilir?

4 CEVAP

Gelyahron

Veterinerize danışarak balık yağı kullanabilirsiniz aslında. Beyin ve sinir sistemi için gerekli tüm bileşenleri sağlıyor. Aynı zamanda kanı inceltici özelliği de var.

Htcm

2 veteriner değiştirdim emar gerekli diyorlar ama bulunduğum şehirde emar yok????

Htcm

Çok teşekkür ederim soracağım ????

Gelyahron

Beynine darbe almış olabilir. Başka veterinere götürme ihtimaliniz varsa değerlendirin bence