Anne Kedi Yavrularınının Tuvaletini Neden Yaptırmıyor?

Doğum yapması için bir sokak kedisini evime aldım, anne yavruları emziriyor, arada yalıyor da fakat sanırım tuvaletlerini tam yaptıramıyor. Altlarını sürekli değiştirdiğim halde sarı bir sıvı akmış oluyor ve çok kötü kokuyor. Yavrular da ıslak kalıyor uzunca bir süre. Annenin yavrularını yalamasını nasıl sağlarım ilk defa böyle bir şey başıma geliyor? Ya da akan sıvının farklı bir nedeni olabilir mi iltihap gibi?

1 CEVAP

Anonymus552223

Siz yaptirin gecici bir sure, pamukla. Belki anne de kokuyi alip temizler sonra.