Kedi Sahiplenme

sudeogrk

Merhaba, kedi sahiplenmek istiyorum. Fakat aracım yok. İstanbul/Üsküdar’a yakın var mıdır acaba? Çok uzak olunca hayvan yolda mahvolur içim dayanmaz. Toplu taşıma derken... teşekkür ederim..

5 CEVAP

bbeyzvv

instagramda kedi sahiplenme sayfalarında istanbulun her caddesinden kedi ilanı var üsküdarda da çok gördüm bulursam ilan atarım

AnneRoss

Yakın değil ama bizim sokakta dolanan, çocukların elinden kapmak için savaş verdiğim bir yavrumuz vardı en son, Sultangazide. Eğer niyetlenirseniz bi yolunu buluruz belki.

sudeogrk

Ay çok uzakmış ya.. o bebeği bu ki siteden sahiplendirmenizi öneririm. Kalmasın orda da tabi. Biraz daha yakın oluşaymış bir çözüm gelişirmiş..:( teşekkür ederim

betultekin02

Merhaba, instagramda muhakofficial sayfasına bakarsanız orada acil yuva arayan kediler var. Üsküdara da yakın göztepe kampüsü. :)

betultekin02

Marmara üniversitesi hayvanları koruma kulübünün sayfası