Durumdan Nasıl Kurtulurum..

sudeogrk

Merhabalar, dişi iran kedim var. Genel olarak dolap içinden çıkmıyor. Dolap kapağı gördüğünde dayanamıyor ve hemen atlıyor. Artık kapağı açık takılıyoruz.. :D günde 2-3 saat yanımıza geliyordur. Sağlıksal bir problemi yok. Kendini çok sevdiren bir kedi değil, çok nadir. Irkına özel olabilir mi acaba? Yalnız hissetmesin diye arkadaş getirdim eve onu da dolaba alıştırıyor.. nasıl kurtulurum bu huylarından. :(

5 CEVAP

zerenozkaya

Benim kedim normal uskumru tekir ama ev çok sıcakladığı zaman dolabın en içine doğru giriyor mesela.Böyle bir nedenden olabilir?

sudeogrk

Yaz- kıç hiç fark etmiyor ya ahahahahah dolapçı başı resmen. Nur yüzünü göremiyoruz neredeyse. Dolabın kapağını kapatıyorum. Açmam için dolabın önünde bekliyor.

sudeogrk

Kışşşş**

Ayseenur10

Dediğiniz gibi huydan kaynaklanıyor. Bizimkide dolap tepelerinden inmiyor resmen :D çok indirmek istediğimde anca mama ile kandırıp inmesini sağlıyorum. Acaba dolap şeklinde küçük bi yer mi yapsanız ona belki öyle sevdiği bir yer olursa dolap sevdasından kurtulabilir

sudeogrk

Özel böyle karanlık bi yatak yaptırdım ona. Biraz kullandı sonra bıraktı.... yine dolapta. Bi arkadaşıma bıraktığımda yine dolaplarına giriyor ya... ahahahahah. Biz de böyle sevmeye devam edicez artık. Diğer kedimi de dolaba alıştırmasaydı iyiydi.. ahahaha