Yavru Kediler

Kardi

Arkadaşlar kedim 3 gün önce doğum yaptı yavrular gayet sağlıklı masallah.fakat şöyle bir durum var bazdn farketmeden üstüne oturuyor bende korkuyorum boğulacak diye yavru hiç rahat uyuyuyamıyorum sizinde basınıza geldi mi bu tip olaylar? Nasıl çözdünüz?

1 CEVAP

milodelisi

Başıma hiç gelmedi oğlum kısır ama araştırma çok yapıyorum. Yavrusunu korumaya çalışıyor ya da sıcak tutmaya çalışıyordur büyük ihtimalle. Başıma gelide aslında hatta bugün şimdi aklıma gelid, sokağımızda annecimiz bebeklerinin üstünde yatmıştı. Havalar soğuduğu için koruyor kesinliikle. Sizinkide öyle olabilir. Veterinere danışabilirsiniz:) Öteki posta yazdım ama İstanbul Tilia Vet çok başarılı. İnternette yazdığınız anda çıkıyor. Onları arayıp bilgi alabilirsiniz. Gün söylerseniz konuşup yönlendiririm:)