İshal Ve Yerde Yatıyor

Nurls

Kedim 2 gündür ishal ve bir tedaviye başladık. Tedavinin de bugün son günü ama pek gerileme görmedim. Sürekli yerde yatıyor. Halıya alamıyorum. Yer de soğuk olduğu için ishalini etkilediğini düşünüyorum. Ne yapabilirim ona

8 CEVAP

Gelyahron

Nasıl bir tedavi uyguluyorsunuz?

Nurls

Veteriner konserve bir mama ve probiyotik verdi. 2 gün boyunca sadece ikisini karıştırarak veriyoruz. Dün Veterinerde ateşine de bakıldı. Ateşi yoktu.

Nurls

Hava sıcaklığından kaynaklı yerde yattığını düşünüyorum o yüzden. Ama Bu durum ishalini kötüye götürücek diye de korkuyorum

Gelyahron

Evde izotonik hazırlayıp verebilirsiniz. İnternette uzun tarifi var.( Su şeker ve tuz) kendi kedimde sürekli kullanıyorum ishali kesiyor

Nurls

Ölçülerini söyleyebilir misiniz

Gelyahron

1 litre suyu kaynatıp ılık olana kadar bekletin. Sonra 1 yemek kaşığı şeker ve 1 tatlı kaşığı tuzu ilave edin iyice karıştırın. Sonra kedinize içirin. Zaten tadını sevecektir.

Nurls

Çok teşekkürler tedavi bittiğinde geçmezse deneyeceğim

Gelyahron

Ateşine baktınız mı?