Üzücü Gün Geldi

Mist

Evet arkadaşlar doğum için eve aldığım anne 4 yavru verdi 1 i öldü 1 i de sahiplendirildi. Fakat 2 yavruya yuva bulamadım çok kişi aradı ama hep vazgeçti. Şuan 2 aylıklar ve sokağa bırakmak zorundayım. Anneyi de kısırlaştıramadım :( Bu süreç bekledigim gibi olmadı yavruları ve anneyi bahçeme alıstıracagim araç pek yok kutularını koyacağım mama su yoğurt her gün inip kontrol edip biraz oynayıp eve çıkacağım umarım mutlu olurlar :( Sizin aklınıza gelen bir şey var mı onlar için yapabileceğim ne annenin ne yavrunun tırnaklarını kesmemiştim olası tehlikeler için başka bu gibi var mı öneriniz

3 CEVAP

Ozge00

Eve alışık oldukları için sokakta yapamazlar. Lütfen sahiplendirene kadar bırakmayın.
Bahceniz güvenli mi? Orda başlarına bir sey gelir mi?

Mist

Inanın ilan vermedigim yer kalmadı kaç kisi kesin konuşup son dakikavazgecti

Zeke

Petlebide de ilan açın.
Güzel fotoğraflarını çekip koyun.
Sizin bakma imkanınız yok mudur?